Sanal Santral & Sanal Numara Nedir?

BiaSantral, fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, İnternet (Bulut) ortamında hizmet veren, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış, internetin olduğu her yerde santral özelliklerini kullanabileceğiniz, gelişmiş, güvenilir ve yeni nesil telefon santralidir.

Kurumsal kimliğinize katkı sağlayacak, 0850 numara veya coğrafi numaraları (0212, 0216, 0312, 0232) ücretsiz rezerve eder, bulut santral ya da lokal IP santral ile kullanarak, yeni nesil dijital iletişimin avantajlarını hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.

İster numaranızı taşıyın, isterseniz size yeni vereceğimiz (0212,0312.0232 ve diğer alan kodları) coğrafi numaralar veya 0850'li numaralar ile Sabit Telefon Hizmetinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz!

Sanal Santral Avantajları

İhtiyacınız Kadar Ödeyin

İleride ihtiyaç duyacağınız paketi şimdiden almanıza gerek yok. Dilediğiniz zaman paketinizi kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Her Yerden Ulaşılabilir Olun

BiaSantral ile ofisiniz veya çalışanlarınız nerede olursa olsun, internet bağlantısının olduğu her yerde ulaşılabilir olun.

Şubeleriniz Arası Ücretsiz Görüşün

Şubeleriniz için ayrı ayrı santral maliyetinden kurtulun. Tek santral ile tüm şubeleriniz kendi aralarında ücretsiz görüşebilir.

0850 Numara Tahsisi

Kurumsal kimliğinize fark yaratmak için kurumsal telefon numarasına sahip olabilirsiniz.

Taahhüt Yok

BiaSantral için herhangi bir taahhüt istenmemektedir. İstediğiniz zaman hizmetinizi sonlandırabilirsiniz.

Kurulum ve Sabit Ücret Yok

Hizmetlerimizde kurulum ücreti ödemezsiniz. Aylık kiralama modeliyle sahip olabilirsiniz.

arrow
01
Başvuru Formunu Doldur

arrow
02
process2
Formu Gönder

03
process3
Kullanmaya Başla

Sanal Santral Özellikleri

Sesli Karşılama Menüleri / Anonsu (IVR)

Sizi arayanlara profesyonel bir karşılama anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Görüşme Kaydı

Sanal Santral ile santralinizdeki tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, müşteri şikayeti durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Kuyruk Yönetimi

Kuyruk yönetimi ile gelen çağrılarınızı çeşitli dağıtım stratejileriyle dahililere (müşteri temsilcisi) dağıtabilirsiniz.

Şubeler / Dahililer Arası Ücretsiz Görüşme

Tüm şubelerinizi birer dahili gibi tanımlayarak tüm şubelerinizi tek sanal santral üzerinden yararlandırabilir, şubeler arası iletişiminizi ücretsiz sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Dijital Fax

Sanal Santral ile faks gönderebilir ve alabilirsiniz, gelen fakslarınız sistemde arşivlenir. Fakslarınızı isterseniz email ile gönderebilirsiniz.

Gelişmiş Dahili Yönlendirme

Gelen çağrıları, ister ulaşılamadığında, isterseniz sürekli olarak harici bir numaraya veya santralinizdeki bir başka dahiliye yönlendirebilirsiniz.

Text to Speech (TTS) Robotu

Santralimiz ile Text to Speech (TTS) robotuyla veritabanınızdaki bilgileri müşterilerinize okuyabilirsiniz.

Konferans Özelliği

Gelen ve giden aramalarda, üçüncü bir iç hat numarasını (dahili) konuşmaya dahil edebilirsiniz.

Eş Zamanlı Sınırsız Çağrı

Santraliniz herhangi bir ek donanıma ihtiyaç duymadan eş zamanlı sınırsız çağrı karşılayabilir. Ayrıca voip numaraları (0850, 0212, 0312 v.b. numara) üzerinden sınırsız çağrı alabilir, arama yapabilirsiniz.

Bekleme Müzikleri

Sizi arayan müşterilerinize, dahililerinize bağlanana kadar geçen sürede arka planda dilediğiniz bekleme müziği dinletebilirsiniz.

Mesai İçi / Mesai Dışı Yönetimi

Haftanın her günü için ayrı ayrı mesai saatleri ve öğle aralarını belirleyerek, sizi arayanlara mesai saatleriniz dışında farklı bir anons dinletebilirsiniz

Telesekreter Kaydı

Dahilinize ulaşılamadığında sizi arayanların telesekreterinize sesli mesaj bırakmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı Çağrı Raporlama

Sanal Santral ile santralinize gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlayabilir, çağrı merkezi seyiyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz.

Anlık Kuyruk İzleme ve İstatistik

Kuyruk bazında ve genel olarak bekleyen, konuşan çağrılarınızı anlık olarak izleyebilir; Ortalama bekletme, ortalama konuşma süresini görüntüleyebilirsiniz. Servis hedefinizi kuyruk bazında girerek servis seviyenizi ölçebilirsiniz.

Akıllı Telefon - Tablet - PC Desteği

Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek uygulamayla ya da bilgisayarına yüklenecek yazılımla sanal santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yönetilebilir Web Arayüzü

Yönetilebilir arayüzümüzle cepten, tabletten ve bilgisayardan santralinizi kolayca yönetebilirsiniz.

En çok tercih edilen BiaSantral paketlerimiz

Ekonomik
Ekonomik

TL 34,90

Aylık Ödeme

 • 5 Adet İç (Dahili) Hat Kapasitesi
 • 2 Adet Dış hat Kapasitesi
 • Gelen / Giden Çağrı Analizi
 • Çağrı Raporlama
 • Robot Öperatör ( IVR )
Satın Al
Avantajlı
Avantajlı

TL 49.99

Aylık Ödeme

 • 10 Adet İç (Dahili) Hat Kapasitesi
 • 5 Adet Dış hat Kapasitesi
 • Gelen / Giden Çağrı Analizi
 • Çağrı Raporlama
 • Robot Öperatör ( IVR )
 • Ses Kaydı
Satın Al
Kobi
Kobi

TL 79.99

Aylık Ödeme

 • 25 Adet İç (Dahili) Hat Kapasitesi
 • 10 Adet Dış hat Kapasitesi
 • Gelen / Giden Çağrı Analizi
 • Çağrı Raporlama
 • Robot Öperatör ( IVR )
 • Ses Kaydı
 • Stüdyo Seslendirmesi Hediye
Satın Al

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım ?

Bağlantı Seçenekleriniz

Akıllı Telefon / Tablet

Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenen uygulamalar aracılığıyla bulut santralinizin dahilisi olabilir, gelen/giden tüm görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ip Telefonlar

Masaüstü ip telefonlarla BiaSantral dahilisi olabilir, gelen/giden tüm görüşmelerinizi ip telefonlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ip Dect (Telsiz) Telefonlar

Masaüstü telefon yerine telsiz telefon kullanmak isterseniz gelen/giden tüm görüşmelerinizi ip dect telefonlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayar

BiaSantral veya bilgisayarınıza yüklenen arama yazılımlarıyla bulut santralinizin dahilisi olabilir, kulaklıklı mikrofon aracılığıyla arama yapıp, çağrı alabilirsiniz.

Bazı
Müşterilerimizden
Güzel Sözler?

Emilia Clarke
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Taylor Green
Client of Company
Emilia Clarke
I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.
Emilia Clarke
Designer
Emilia Clarke
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Maria Kloop
Developer